Airsoft Portal

Vitajte na stránke. Здраствуй! Welcome! Willkommen!

Airsoftové zbrane

Well R-7 Wellfire

O Wellu jsem nikdy neslyšel nic dobrého. Nikdy nepřišel se žádným vylepšením, ale po přečtení této recezne, kterou nám zaslal Sniffles, mě Well přesvědčil, že patří mezi průměr čínskejch kvérů.Obsah balení :
  zbraň
  zásobník – kapacita 320 kuliček                            
  taktická rukojeť
  taktická svítilna
  otevřený kolimátor-seřiditelný
  dobíjecí akumulátor 7,2V 1500mAh
  CZ nabíječka
  kuličky 6mm-100ks
  cz.manuál
  popruh

Pár slov úvodem:
R-7 je výrobek firmy Well (wellfire).
Jedná se o zbraň dobré kvality a skvělého dostřelu a síly.
Zbraň je z ABS plastu a z kovu. Zde se dostáváme k jednomu z mínusu, zbraň je na venek převážně plast až na pár detailů. To ale částečně dorovnává vnitřní mechanismus zbraně, který je celý z kovu.
Délka : 79 cm
Váha : 2,3 Kg
Úsťová rychlost : s 0,12 =  109 – 120 m/s a s 0,20 = 79 – 89 m/s ... (doporučuji 0,2)
Princip : Dávka , jednotlivé, zajištěno

Zpracování těla zbraně:
Je velmi povedené. Téměř nerozeznatelné od jiných výrobců, ale jak jsem již psal moc plastu.

Mířidla :
Jsou z plastu,  ale zato plně nastavitelná krom předního to je na pevno.. Díky R.I.S. je možné si přidělat i dodávaný kolimátor s laserovým ukazovátkem. Zadní mířidlo se dá nastavit jak výškově tak stranově což je velké plus. Pokus se váš cíl rychle přibližuje nebo oddaluje stačí pouze překlopit na jednu ze dvou poloh.

 

Zásobník:
Zásobník je točný s kapacitou 320 kuliček a obavy z toho, že vám během hry dojdou nejsou namístě. Natáčecí kolečko je vystouplé a proto se zásobník výborně natáčí. Je bohužel plastový proto působí křehkým dojmem.

 

Hop-up a hlaveň:
Hop-up je dvojitě krytý. První vrstva je krytka imitace výhozu nábojnice a druhá ochrana je samotná imitace výhozu nábojnice podníž se ukrývá hop-up. Díky tomuto krytí je málo pravděpodobné zanesení nečistoty do hop-upu. Je plynule nastavitelný.Hlaveň je bronzová a zajišťuje díky své délce standardní přesnost.

 

Gearbox:
Je kovový verze II. Vše je kompatibilní se značkami CA a TM. Takže pokud budete chtít provést nějaký upgrade, nebude to problém. Mechabox se vzducho technikou podávají úsťovou rychlost až 320 FPS. Motorek je bohužel hlučnější, ale dokazuje svoji kadenci výborně. (výkon závisí na baterce)

Rada : Při delších akcích a střílení převážně dávkami je lepší mít 2 baterky. Mě se stalo to že před koncem akce se mi od baterie odtavil kontakt.

autor: b!Tch


Žádné komentáře
 
Military & Airsoft Team

Rady, Tipy a Triky na PC


Mozilla.sk - základňa slovenskej lokalizačnej komunity

© 2007 - 2008 drakenSE™, Airsoft Portal, airsoftportal.webgarden.cz