Airsoft Portal

Vitajte na stránke. Здраствуй! Welcome! Willkommen!

Airsoftové zbrane

P&J M249 SAW

 je vyrobena značkou P&J.

Tato zbraň se jistě stane dominantou vašeho týmu, nebo nepostradatelnou zbraní jednotlivce. Vysoká kadence a překvapující síla zbraně při nižší ceně dělá ze zbraně lákavou nabídku. Díky bytelnému celokovovému provedení se zbraň dostala na váhu 6,4Kg, což může činit mírné problémy drobným osobám při přesunech na jiná místa. Pokud však naleznete správné místo, tak díky plně automatickému zásobníku o kapacitě 2400 ran, toto místo dokážete bránit velice dlouho.

M249 SAW od P&JObsah balení

 

Zbraň vám dorazí v krabici, která nevypadá zrovna hezky,ale obsah který ukrývá je víc než nádherný.

-         Baterie Ni-Mh 9,6V 1100mAh

-         Cz nabíječka

-         Zásobník plně automatický na 2400 kuliček

-         Návod (angličtina)

Nástavec pro seřizování předního mířidla

Tělo :

Zpracování celého těla zbraně bylo navržena tak, aby vydrželo i mírně drsné chování. Výrobce toho docílil tím, že vlastně celé tělo je spojeno do jednoho kusu železa (profilovaného). Baterie se do zbraně vkládá tím, že sundáme předpaží a tahem dolů sundáme.

http://www.rcdigger.pl/upload/photo_92_1.jpg

Mířidla :

Jsou kovová a jemně nastavitelná. Zadní mířidlo lze nastavit jak výškově tak i stranově. Nastavování provádíte pouhým otáčením dvou kov. Válečků- Válečky jsou vroubkované, takže by se neměli protáčet.

 

Zásobník :

Je plně automatický. Co si můžete představit ?? Velmi jednoduše to znamená, že nasypete 2400 kulí nastavíte jednu z poloh a už se nemusíte o nic starat.

Trochu podrobněji :

Zásobák potřebuje k životu 2 AA baterky…normální tužkovky.

Polohy jsou 3 a to AUTO – motorek v zásobníku se neustále točí a tak dotáčí kuličky do zbraně. 2. OFF – systém je vypnutý. 3. SOUND CONTROOL – v hlavě zásobníku je mikrofon, který snímá zvuky. Jakmile začnete pálit mikrofon dá povel motorku, aby začal dotáčet kuličky.
Tělo je vyrobeno z plastu, takže jemnější zacházení je na místě. Pro dosypání kuliček není nutné zásobník vyjímat ze zbraně. Kuličky se dosypávají malým okénkem v místech, kde ústí transportní pružiny do zásobníku.

 

Hop-up a hlaveň :

Hopec je kovový a plynule nastavitelný. Nastavování přítlaku hopové gumky se provádí otáčením kov. Kolečka. Doleva se přítlak zvětšuje a do prava zmenšuje (po směru střelby).

Hlaveň je bronzová o délce 50cm. Tato délka by měla zajistit dobré střelecké vlastnosti.

 

 

Gearbox :

Mechbox má naprosto unikátní tvary a jeho tělo by mělo vydržet i pružinu 150m)s. Vnitřní díly jsou však zcela standardní a kompaktybylní se všemi značkami (převodová kola, píst, válec…). Mechbox je osazen 8mm kovovými kuličkovými ložisky. A stěny mechboxu jsou místy silné až 5mm.

 

Střelba, síla a přesnost :

Pro test síly zbraně jsme použili certifikovaný test skládající se z plastového boxu a papírových přepážek. K proniknutí přes přepážku je nutná energie 0,2J při 0,20g váhy kuličky. Zbraň m vždy vypnutý hop up.
Kulička vystřelená zbraní pronikla 6 přepážkami. Takže úsťová rychlost je minimálně 120 m/s.

 

Přesnost :

Střelba z této zbraně je celkem dost přesná a rozptyl kuliček je standardní. Co zbraň ztratí na přesnosti dožene lehce na síle a kadenci.

 

autor: N/A

Poslední komentáře
11.07.2012 16:22:54: Hity pro plavky letošního léta Skutečným hitem jsou letos námořnický styl a puntíky. Barvy převažuj...
 
Military & Airsoft Team

Rady, Tipy a Triky na PC


Mozilla.sk - základňa slovenskej lokalizačnej komunity

© 2007 - 2008 drakenSE™, Airsoft Portal, airsoftportal.webgarden.cz