Airsoft Portal

Vitajte na stránke. Здраствуй! Welcome! Willkommen!

Airsoftové zbrane

Cyma M89A

V této recenzi vám popíši zbraň M89 A od čínské firmy Cyma.Tato zbraň je trošku odlišná od ostatních kvůli netradičné dlouhému zásobníku.Má také sklopnou pažbu což je velkou výhodou pro malá prostranství a skvěle se hodí do budov.

m89a cymaTechnické parametry:

Materiál:ABS plast a kov

Délka plné zbraně: 69 cm

Délka se sklopenou pažbou: 44,5 cm

Ustová rychlost: 100-110 m/s

Hmotnost zbraně:

Ozubená kola:Ocelová,zesílená

Hopup: ano regulovatelný

Mechabox: ver. 2 zesílený

Výrobce VB dodává k této zbrani také zásobník na 450 BB,baterii 8,4 V , 1150 Mah,nabíječku,popruh,ochranné brýle(opravdu chrání,testováno touto zbraní ze 2 m)

cyma china gun

 

Zbraň jako celek:

Několik akcí už vydržela a mám z ní dobrý dojem,není ani těžká ani příliš lehká,tak akorád.

Dobře se drží a je dobře vyvážená.Je vyrobena z velmi tvrdého plastu a proto se nemusíte bát že zbraň za chvíli rozbijete nebo nějak poškodíte.několikrát byla i v dešti a obstála na výbornou.100% funkčnost.Tato zbraň má na výběr ze dvou režimů střelby.Auto-střílí pořád.Semi-jednotlivě.Třetí funkce je zámek,zamče spoušť a znemožní střelci vystřelit.

m89a

 

Sklopná pažba a baterie:

Sklopitelná pažba je výhodou i nevýhodou,ale u této zbraně spíše výhodou.Po sklopení se dá dobře přenášet,perfektně utíkat a je vhodná do budov kde není dostatek volného prostoru.Pažba má jednu velkou pojistku,po zmáčknutí lze pažbu pohodlně sklopit a zajistit.Baterka je celkem nešikovně řešená.Je uvnitř samotné zbraně nad mechaboxem a drátky jsou namáčknuté na velmi malém prostoru.Vše uzavírají malá dvířka.viz.foto.

sklopka m89a

 

Mířidla:

Jsou celkem kvalitní.Přední mířidloje vyrobeno z plastu a zadní z kovu.Je na výběr ze dvou možností.Na přesnost a na rozptyl.Viz.foto.

miřidla m89a

 

Hop-up systém:

Hop-up systém je kvalitní a hodně silný.Výrobce doporučuje BB 0,20 g,ale z mojí zkušenosti je lepší používat BB 0,25 a nebo BB 0,28.Tato zbraň má dobře vyřešený přístup k upravování hop-upu.Viz foto. Před seřízením otevřete komoru pomocí páčky na levé straně zbraně.Viz foto.Seřizování je velmy pohodlné a nezabere moc času.Po seřízení stačí jednoduše dat páčku zpět na své místo.(Přiznám se že ho neseřizuji nikdy,je totiž tak silný že by pohodlně zvládl i mnohem težší střelivo.)

 

Zásobník:

V balení je také zásobník na 450 bb.(Točák).Nabíjení je velmy jednoduché a rychlé.Po nasypání zhruba 450 kuliček je komora plná.Pak už stačí jenom natočit a zásobník je připraven.Natočí se zhruba 32 kuliček a bohužel se nedotáčí další a jste nuceni točit znova.Jedna z nevýhod této zbraně.Po zasunutí do zbraně uslyšíte cvaknutí,zásobník je uzamčen a pokud nestlačíte páčku nevypadne.

 

+

 + sklopná pažba

+ pěkný design

+ kovové r.i.s. lišty

+ komora hop-up

-

- drátky od baterky jsou hodně zmačkané

- baterie je náchilná na změny teplot

- baterie umístěna nad mechaboxem

- baterie potřebuje višší teplotu pro správnou funkčnost

Závěrem:

I když tato zbraň má stejně nevýhod jako výhod je dobrá a kvalitně střílí.A myslím že cena 3200 kč je dobrá a přiměřená k této zbrani.Doporučil bych ji hlavně těm,kteří chtějí dobrou zbraň za málo peněz.


autor: Banán

Poslední komentáře
30.03.2014 03:05:06: moc mi ta recenze pomohl. nejvyc me sralo ze se mi hned vybila baterka a tet us vym ze to je tou tep...
 
Military & Airsoft Team

Rady, Tipy a Triky na PC


Mozilla.sk - základňa slovenskej lokalizačnej komunity

© 2007 - 2008 drakenSE™, Airsoft Portal, airsoftportal.webgarden.cz