Airsoft Portal

Vitajte na stránke. Здраствуй! Welcome! Willkommen!

Airsoftové zbrane

Cyma AKM wood (CM.036)


Recenze perfektně vypadající Cymy.036 jak vzhledem tak parametry. Ošklivé káčátko nebo další hřebík do rakve značkovým výrobcům? Vzhled vypadá dobře, imitace dřeva je perfektní, nějaké TM se muže jit zahrabat. Kovové tělo vypadá velmi bytelně , nikde se nic nevyklá ani nehýbe. Přepínač střelby de až moc ztuha ale nic co by neslo vyřešit jednoduchým přihnutím. Tělo je klasicky nějaká slitina nemagnetických vlastností. Potěšující je lišta pro montáž na AK/SVD, originální podhledová montáž šla upevnit ale nějakou vůli to mělo.

Zpracování:

Plastové je pažbení a co mě velmi zklamalo tak také hop-up(nevadí to tolik, je jednodílný a nikde nedochází ke ztrátám). Jinak se mi AKM líbí i formou zpracováni těla a hlavně plastového pažbeni. Mechbox je stejný jako u předchozích zbraní Cyma, opět tam nevrazíte klasickou trojkovou hlavu což je škoda a zbytečná práce navíc s upravováním hlavy.Může někdy nastat problém s těma výstupkama co mají zapadnout do hlavy válce takže se někdy musejí upravit. Mechbox je jinak solidní.

Mech:

Je černé barvy, jinak klasický mech co známe z cymy. Konečně se dostáváme k tomu zajímavému.Obě hlavy jsou plastové, no možná sem čekal moc když sem se těšil na nějakou tu kovovou hlavu válce. Píst vypadá solidně, rozhodně na tom nebude hůř než ty z předchozích cym. Trn je plastový, z takového průhledného materiálu, má dvě podložky(ložisko by neuškodilo ale bohužel). Pružina je bez jakéhokoli začistění na koncích. Ložiska jsou kovová, jak dlouho vydrží netuším ale vypadají bytelně, rozhodně lepší než silon. Kola vypadají fakt skvěle, na západce zpětného chodu je označeni XYT ale na kolech je jiné označení ZN. Nebál bych se tam nacpat 130 pruzinu. Celý mechanismus kupodivu těsní , což dává hodně solidní výkon spolu se silnější pružinou. Nemám doma měřák ale co se mi povedlo zjistit tak se udává 420-470 Fps kontakty sou klasika, takže žádný zázrak ale blbé to není.Výměnu trysky pro ještě větší těsnost bych doporučil.Hop-up:

Tak začátečníkům postačí ale vůbec bych neváhal za investovat do silikonové hop gumy, je to minimální investice a určitě to bude znát.

Baterie:

Ke zbrani se přidává 1800mAh , zatím nemůžu říct co je přesně zač, ale má to sni dostačující kadenci a vypadá, že i vydrží, zatím na silikon kabeláži tahá 130 brko hodně slušně. Mám od jedné činy baterku věky a drží stále.

Hlaveň je bronzová,přesnost ujde, sílu má zbraň na základ velmi dobrou, spodek plechovky nemá na jakékoli části šanci

Zásobník:

Mě osobně se ta barva vážně nelíbí, ale to je věc názoru, podává spolehlivě.

Závěrem: Vzhledově vypadá perfektně, mechabox a díly jsou podobné předchozím cymám avšak mechanismus dobře těsní a tak dává výkon ( co jsem našel+odzkoušel na plechovce) 420-470 fps,vazne je to na zaklad super sila. Jako nutnou věc pro náročnější lidi bych doporučil výměnu hop gumy, určitě by neuškodila výměna kabeláže-to je nutnost i na základ, vylepšíte si kadenci, snížíte ztráty a baterka vám dýl vydrží, taky by šly dát nové hlavy a tryska třeba od Poweru. Jsou to poměrně male investice a pak máte perfektní kvér. V živote bych si uz nekoupil AEG třeba od TM, je to jako vyhozeni peněz z okna, dávno neplatí ze china produkce má horší zpracování a vzhled.-je to pouze můj názor vycházející z mých zkušeností


autor: Shade


Žádné komentáře
 
Military & Airsoft Team

Rady, Tipy a Triky na PC


Mozilla.sk - základňa slovenskej lokalizačnej komunity

© 2007 - 2008 drakenSE™, Airsoft Portal, airsoftportal.webgarden.cz